Ana Sayfa Künye Haber Arşivi Foto Galeri Video Galeri Yazarlar Canlı Yayın Önemli Numaralar! Kdz. Ereğli İletişim

Halkın Televizyonu

18. Yıl
Utku Koleji

FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR DERNEĞİ 1907 ADET AŞURE DAĞITTI

FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR DERNEĞİ 1907 ADET AŞURE DAĞITTI

 • Facebook'ta Paylaş
 • 232 Defa Okundu
 • FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR DERNEĞİ 1907 ADET AŞURE DAĞITTI

  02.12.2013 - 17:34

  Ereğli'de, Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği’nce aşure dağıtımı gerçekleştirildi. Etkinlikte 1907 adet aşure dağıtıldı.

  Ereğli Fenerbahçeli taraftarları derneği yönetimi ve üyeleri Muharrem ayının son gününde şehir merkezinde halka aşure ikramında bulundu. Fenerbahçe'nin kuruluş tarihi olan 1907 adet aşure dağıtımı yapılan etkinliğe Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve belediye idarecileri katıldı. 

  Ereğli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Aşkın Peker, devrim Bulvarı’ndaki Çilekli Kız Heykeli önünde gerçekleştirdikleri etkinlik sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, Muharrem Ayı’nın son gününde böyle bir etkinlik düzenlemeyi uygun gördüklerini söyledi.

  Bu kapsamda, dernek üyelerinin ve eşlerinin evlerinde hazırladığı aşureden 1907 adet dağıtmak olduğunu belirten Peker, "Bu özel ayda aşurelerimizi dağıtarak halkımıza olan sorumluluklarımızdan birini daha yerine getirmek istiyoruz. Etkinliğimiz dernek üyelerimizin katkılarıyla oluştu. Bu vesileyle hizmete giren yeni dernek binamızın da tanıtımını yapmış olacağız. Etkinliğimize destek olan ve katılanlara çok teşekkür ediyoruz. Amacımız, diğer kardeş derneklerde olduğu gibi halkımıza sosyal anlamda hizmet edebilmektir." diye konuştu.

  Etkinliğe katılarak ikram edilen aşureden yiyen aynı zamanda Galatasaray taraftarı olduğu bilinen Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık da, dernek yönetimini kutlarken, “Dernek yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyoruz. Gayet güzel ortamda, halkla iç içe bir etkinlik düzenlediler. Allah Kabul etsin. Aynı zamanda Fenerbahçe’ye de başarılar diliyoruz. Şampiyonluk yolunda inşallah emin adımlarla ilerlerler.” dedi.


  Haberin Resimleri  Haber Yorumları

  ERT Canl Yayn

  Zonguldak Hava Durumu


  ZONGULDAK
  Köşe Yazarları